Szkolenie "Jak prowadzić KMO"

Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego oraz Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji  i Badań Interdyscyplinarnych – Regionalny Partner KMO, serdecznie zapraszają początkujących opiekunów KMOoraz osoby, które są zainteresowane założeniem klubu, na szkolenie "Jak prowadzić KMO".

„Jak prowadzić KMO” to warsztatowy klasyk programu Klub Młodego Odkrywcy. Podczas 8-godzinnego szkolenia, prowadzonego przez trenerów z Centrum Nauki Kopernik  w Warszawie. Wszyscy chętni dowiedzą się na czym polega prowadzenie klubu i co czeka opiekuna i klubowiczów podczas naukowych spotkań. Zaprezentowane zostaną konkursy  i projekty, w jakich opiekunowie i członkowie klubów mogą brać udział. Co najważniejsze, uczestnicy warsztatów będą mogli poczuć na własnej skórze, co oznacza eksperymentowanie w KMO. Będzie wiele doświadczeń, sporo radości i dobrej zabawy.

Zapraszamy wszystkich edukatorów, którzy są zainteresowani prowadzeniem klubów oraz Opiekunów KMO, którzy niedawno rozpoczęli swoje działania. Kluby Młodych Odkrywców działają zarówno w szkołach podstawowych, średnich jak i przy świetlicach i domach kultury.

Szkolenie jest bezpłatne, każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie udziału  w warsztatach.

Termin i miejsce:

·     24 listopada 2018r. w godzinach od 9:30 do 17:30,

·     Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie,  ul. 75 Pułku Piechoty 1 A, sala S/0/17

Jak się zapisać:

·  Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wyłącznie poprzez wypełnienie formularza, który aktywny będzie od 9 listopada 2018 r. (godzina 20:00) do wyczerpania miejsc.

·  Liczba miejsc ograniczona i dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

·  Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym w osobnej wiadomości e-mail,  po zakończeniu zapisów.· Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://goo.gl/forms/AXfpaThmTNnzMJZF2