Chorzowski Kampus Uniwersytetu Śląskiego

To miejsce gdzie kreatywne myślenie studentów jest priorytetem, budujemy ofertę wszechstronnej, trans-uniwersyteckiej edukacji w obszarach informatyki, chemii, fizyki, nauk o materiałach. Wykraczamy poza gospodarkę i wpływamy na rozwój społeczeństwa obywatelskiego i kapitału ludzkiego. Zintegrowany, nowoczesny kampus umożliwia konstrukcję interdyscyplinarnych zespołów badawczych, które prowadzą kierunki w postaci programów dyplomowych.

Uprzejmie prosimy studentów i studentki, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie  Stażowy Program Rozwoju i Nowoczesnej Technologii – SPRINT o wypełnienie kwestionariusza zainteresowań zawodowych (kwestionariusz_SPRINT) Wypełniony i podpisany dokument należy złożyć w biurze projektu SPRINT (SMCEBI, pok. P/1/14) lub przesłać mailem (skan podpisanego dokumentu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..